Otoparcagonder Hakkımızda

Ersa Global Yedek Parça Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limitet ŞirketiErsa Global Yedek Parça Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi  olarak Ankara'da 1996 yılından beri Renault Yedek Parça , Tofaş Yedek parça, Fiat Yedek Parça, Dacia Yedek Parça Sektöründe Edinmiş olduğumuz tüm bilgileri siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Renault, Dacia, Tofaş, Fiat, Alfa Romeo Marka araçlara tüm orjinal ve Muadil yedek parça satışı ve danışmanlığı yapmaktayız. Ülkemiz genelinde (Türkiye) yada yurt dışında gelecek  yedek parça taleplerinde anlaşmalı kargo şirketleri ile satın almış oldugunuz oto yedek parçanızı adresinize sorunsuz ve doğru yedek parça tespiti yaparak gönderiyoruz. Ersa Global Yedek Parça parça geniş ve çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli ve orjinal yedek parça satışı sunmaktadır. 

 

Ankara'da firmamız Şaşmaz oto sanayi sitesinde 2528.Sk.(Eski 6.Sk.) No 43 Etimesgut'ta hizmet  vermekte olup, Oto Yedek Parça hizmeti verdiğimiz markalara ait her türlü yedek parça ve aksesuarlarını bizden temin edebilirsiniz.

 

Ersa Global Yedek Parça Otomotiv olarak müşterilerimize güler yüzlü ve dürüst bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Aracınıza ait doğru yedek parça tespiti yapılabilmesi açısından lütfen müşteri temsilcimize şase numarası vermeniz rica olunur.

 

Aracınızın tüm yedek parça ve aksesuarlarını Bizden güvenle temin edebilirsiniz...

 

Saygılarımızla;

 

ERSİN ERBOGA               SALİH İRGİT